| bennn a întrebat:

Va rog ajutati-ma, am cumparat tableta e boda revo r85 si nu stiu cum sa conectez sticu de la rds ZTE mf110, imi arata semnalul sus dar nu am internet.
DAU DUNDA!

3 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Benn! nu trebuie sa faci nimic! si eu am stik de la rds si tab serioux.
doar conectezi stikul si gata!
stikul are deja preinstalat o miniaplicatie care ii permite tabului s a se conecteze automat!
vezi ca la tine poate sa fie o problema din setari.
chiar si asa., incearca sa dai restart si conecteaza din nou stikul!
intra pe o pagina de net, sau market vezi ca se intampla!
nu are cum sa nu mearga mai ales ca spui ca iti arata semnal(nu uita e 3g nu wifi)viteza de conectare e mai mica ori cum decat la wifi. succes
funda?

| bennn explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Trebuie sa fac setari dar nu stiu

| franco2003 a răspuns:

Pai trebuie sa downloadezi aplicatia lor