| DenisStieJuca a întrebat:

Va rog ajutati-ma, cand deschid laptop-ul se blocheaza ecranul la login iar cand reusesc sa il deschid nu imi merge mouseul si touchpadul. Adica nu se vede cursorul.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Detaliaza! Eu n-am de unde sa stiu daca tu ai o tigaie ori ai un malware daca nu precizezi abdolut niciun detaliu tehnic.

| DenisStieJuca explică (pentru LPCTSTR):

Am un laptop TUF GAMING cu Ryzen5 3550H, GTX 1650 4gb, 8gb ram, 256 gb ssd si cam atat

| marinaru777 a răspuns:

Cred ca trebuie formatat pus alt windows oricum scoate mousul de tot si daca face la fel inlocuieste windowsul.

| DenisStieJuca explică (pentru marinaru777):

Am scos mouse-ul si tot la fel.
O sa imi repun windows-ul

| LPCTSTR a răspuns (pentru DenisStieJuca):

Ai face bine sa incerci si asta.