| Adrian4123 a întrebat:

Va rog ajutati-ma!

De multe ori cand umblu pe net sau ce fac, imi intra anumiti oameni in calculator. Deci nici macar nu le-am zis parola de la team viewer nici macar nu il folosesc, si cand mie dezinstalat imi intra. De exemplu acum cateva saptamani eram cu sora mea si ne uitam pe youtube la faze comice. Si dintr-o data vad ca se misca singur mausul si imi intra in my computer in documente etc. sau astazi cand eram pe net, pe facebook la o aplicatie cu grafitti si eu desenez acolo linistit, si numa vad ca nu stiu cine imi deseneaza acolo prostii si apoi imi umbla prin net.

Va rog ajutati-ma! Orice program, orice sfat e bun venit! Dau funda!

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Te asigur sa faci o reinstalare de windows si sa iti pui un antivirus cu protectie calumea

| Adrian4123 explică (pentru itsoft):

Tocmai acum 3 zile am instalat windowsul.

| TheFACKYouTub a răspuns:

Stii acum ai patit poate ce ai vrut tu sa faci la altii.
Eu nu va inteleg, dc luati programe pe care nu le cunosteti
pe care nu le puteti stapani
vreti sa deveniti mici hackeriwinking
nu uitati nu o sa gasiti pe nici un site programe gen "cum sa devin hacker"
intelegeti ca sunt N programe care tu crezi ca te ajuta dar ele de fapt iti pot controla tot din calculator.
Si ce ai tu acolo nu e hacker.
Ecel care are parola si user-ul tau de la pcwinking
gandeste cui ai dat paroòa si user-ul tau.

asculta sfatul meu.Fa un nou director pe PC-ul tau adica un nou user si o noua parola

Trace pe un DVD tot ce te intereseaza pe tine sau muta din acest director acare il ai, asta daca esti ADIMINISTRATORUL pc-ului pe noul user(director) si pe cel vechi stergel

si ai siguranta ca nu mai poate intra

succes

| negru30 a răspuns:

Draga ce sa spun - si la mine intra - el intra - el iese - las nebunul sa-si faca nebuniile - ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scimba parola aia din program, sterge si programul, posibil sa fi instalat programul cu virus in el, de ce nu formatezi hdd

| 地獄に行く a răspuns:

Team viewer-ul nu are nimic de a face cu intratul in pc. btw la team viewer e de fiecare data o alta parola asa ca daca ai spus parola si apoi il inchizi parola aceea nu mai e activa. cat despre ce priveste intratul in pc vorbeste si tu cu niste hack-eri cvwinking