| Andreealovechocolate a întrebat:

Va rog ajutati-ma! crying
Mi-am activat diacriticele, iar apoi le-am dezactivat, insa la messenger nu mi s-au dezactivat. Cum scap de ele si acolo? Urgent!
Multumesc! >big grin

Răspuns Câştigător
| popeasca a răspuns:

Exact la fel cum le-ai dezactivat si in rest. Dai click intai pe o fereastra de la mess si apoi schimbi tastatura din Language bar.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Fiind in fereastra de messenger le mai dezactivezi odata, trebuie dezactivate sau activate la fiecare aplicatie in parte

| Andreealovechocolate explică (pentru mixxjim):

Cum sa le dezactivez de la mess?

| popeasca a răspuns (pentru Andreealovechocolate):

Exact la fel cum le-ai dezactivat si in rest. Dai click intai pe o fereastra de la mess si apoi schimbi tastatura din Language bar.