| Diana1d a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Nu stiu ce are imprimanta mea.cand printeaza poze ies culorile aiurea iar cand printeaza texte nu ies.trage foile cum ar trebui doar ca ies albe.am incarcat cartusele acasa.am curatat tot, nu stiu ce ar putea fi, va rog dati-mi un sfat!big grin

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Fix asta e problema, cartusele. Inainte mergea, dupa ce le reincarci acasa, nu tipareste negrul. Oare de ce?
Incearca sa le reincarci intr'un magazin specializat, sau macar cumpara tusul de la ei si intreaba'i care e compatibil si daca poate fi reincarcat. Nu orice reincarcare aisgura functionarea.
Succes