| Cosmin_9592 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine. Nu stiu ce sa aleg dintre http://www.emag.ro/......p59-057993 si http://catalogo.euronics.it/notebook-asus-x52jt-sx096v-1 02009613.htm care e mai bun pentru gaming? Si de ce?

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Te joci in multe locuri? De ce nu iti iei PC pentru gaming? Laptopurile nu sunt facute pentru asa ceva, nu are rost sa dai 4000 lei pentru un laptop cand poti lua un sistem desktop mult mai bun la 2500-3000, care are si racire si performante si durata de viata mi lungi.
Diferenta o pastrezi sau iti iei un laptop decent pentru internet sua jocuri lejere atunci cand nu esti acasa.
Bafta

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Perus.Ce-ţi pot eu zice e că Lenovo nu este prea bine cunoscut ca fiind cel mai bun brand şi cel mai lăudat.Îţi recomand ceva Sony sau Acer.Din propria experienţă eu spun să alegi ceva frumos din toate punctele de vedere, nu doar pe interior.cum ar fi: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să-ţi fi fost de folos, o zi aşa cum ţi-o doreşti tu.

| onlyforme a răspuns:

Al doilea este cel mai bun deoarece exact laptopul asta il am si eu si pentru gaming e excelent oricum intre cele 2 laptopuri nu este mare diferenta... oricum daca stai sa te gandesti pe primul nu a-si da bani aia nici pe al 2 lea doarece primul il gasesti la un 20 de milioane sigur si al 2 lea la vreo 15-20 de milioane oricum iti recomand firme adevarate nu toate porcariile de pe nethappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul este mai bun desi nu e mare diferenta, laptopurile nu sunt facute pentru gaming, mai bine iti iei un desktop daca vrei asta, dar primul este putin in avantaj pentru ca are hardu mai mare, in rest nu ar fi diferenta...

| XxourworldstarxX a răspuns:

Eu te-as sfatuii al doilea pentru ca are memerie mare la hard