| CornisRaul1995 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sunt nevoit sa aleg dintre un ipad 3 si u Samsung galaxy tab 2 10.1 va dati seama help please

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu as alege ipad-ul, este superior samsungului. Ca si performanta bruta este asemanator, dar calitatea la Apple a materialelor e net superioara, ecranuleste superb, softul este si el, superb.

| Tabacu_Leonardo_1980 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung galaxy tab 2 10.1 pentru ca este mult mai bun la tot felul de lucruri!
funda?

| Bostan_Andrey_1985 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Ipad 3 desi sunt fan Samsung, la un smartphone as alege un Samsung dar la tableta as alege un Ipad3 fiindca Apple are mai multa specialitate...

| AnOnImUsS12 a răspuns:

Alege iPad3! E foarte bun! PA