| Denisa13Isa a întrebat:

Va rog, am 12 ani si nu stiu foarte bine ce are legatura cu informatica si din greseala am modificat modul vocii (mi-a aparut din greseala o fereastra si am apasat pe mod baie si am inchis fara sa stiu) si acum de fiecare data cand intru pe Youtube pe un video se aude ca si cum este in baie( cu ecoul ala) va rog ajutati-ma, dau funda.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Denisa mamă, la ce ai modificat tu serările: la televizor, telefon, pc, player auto sau ce?

| Denisa13Isa explică (pentru sierra1):

La laptop

| AlexCratima2000 a răspuns (pentru Denisa13Isa):

Ce windows ai?

| Denisa13Isa explică (pentru AlexCratima2000):

| Lioana a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile placii de sunet. De obicei are o iconita cu un difuzor jos in partea dreapta.

| StruțulSuprem a răspuns:

Trebuie să reinstalezi Windows-ul.