| Pinkvanilla9 a întrebat:

Va rog am mare nevoie de o aplicație care sa semene cu Air Brush numai sa nu aibă costuri.Cel mai mult am nevoie atunci când îmi retușez buzele sau când le fac sa para mai mari, iar la alte aplicații nu oferă ce îmi doresc.O folosesc mai mult in scopuri estetice nu neapărat pentru filtre. Cine îmi poate spune una din Magazin Play?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Facetune este ce iti trebuie tine, este si varianta Ad free, dar cea gratuita face cam acelasi lucru doar ca o sa mai ai ads.

3 răspunsuri:
| istoc2010 a răspuns:

Photoshoppppppp

| EllaDanco a răspuns:

Nu exista o aplicatie cu de genul fara costuri din cate stiu. dar de ce ai vrea sa iti photoshopezi pozele?

| Pinkvanilla9 explică (pentru EllaDanco):

Pentru că majoritatea fetelor o fac și dacă nu îți place ceva retușezi, numai că problema era că pe Magazin Play nu găseam ce aveam nevoie (multe din aplicații pierdeau din calitatea pozei)și dacă gaseam aplicatia potrivită era cu costuri.