| VIATAeGREA a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma. nu imi merge audio la pc cum sa fac sa instalez sa mi se auda sonurul? am boxe si merg ele dar nu merg la pc ce sa instalez ca sa am sonor?

6 răspunsuri:
| Costel11 a răspuns:

Istaleaza driveru de sunet

| VIATAeGREA explică (pentru Costel11):

Cum?

| Costel11 a răspuns (pentru VIATAeGREA):

De pe cd-ul de istalare sau downlodeazal de pe net. vezi sa nu ai sonorul pe mut laughing

| KatyyLWA a răspuns:

Cand eram mai mica am avut aceeasi problema.nu trebuie sa instalezi nimic...e din calculator, trebuie sa il duci la reparat

| Scorbut a răspuns:

Eu cu programul asta instalez sunetul. Sper sa fie bun si la tine :p
http://en.kioskea.net/download/download-971-drivers-realtek-ac-97-audio

| Serghey_Sergheyy_1979 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......09920.html foloseste programul asta si va merge descarca toate draiverele care iti trebuie dupa ce iti citeste ce sistem ai u bafta sper sati mearga