| Creatsa_1469 a întrebat:

VA ROG FOARTE MULT, AJUTOR!sad "placa video actual este capabil de a suporta driver-Aero-conforme cu WDDM (Windows Display Driver Model). Pentru a obţine un driver WDDM compatibil, contactaţi producătorul computerului sau placa video." Asa imi scrie cand dau la "Rezolvare probleme, e calculatorului. Bine, eu il am in italiana, am un laptop COMPAQ Presario CQ61, windows 7 si nu imi merge placa video straight face. Ce fac?:-s. Vreau si eu niste modele de placi, preturi, tutoriale de instalare va rog MULT sad. PS: Nu, nu am niciun CD de la laptop sad. DAU FUNDA + VOT not worthy

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Alege modelul care scrie pe eticheta sub el si downloadeaza driverul pentru el :
http://h20000.www2.hp.com/......ctList.jsp