| littlelogo a întrebat:

Va rog foarte mult sa-mi spuneti cine stie daca pe monitorul de la emag (acesta http://www.emag.ro/......pM2380D-PZ ) pot conecta un Nintendo Wii. Nu ma pricep sa vad ce conectica are, sau ce mufe ii trebuie ca sa functioneze wii-ul. Dau funda primului raspuns sigur, nu scrieti daca nu va pricepeti si nu stiti sigur!

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

Poti conecta orice la noul TV monitor LG din seria M80D. Ai 2 porturi HDMI, 2 SCART, USB, Composite, Component, precum si VGA (D-Sub). daca te uitai atent iti dadeai singur seama ca da.

Are iesire video :AV Multi-output pentru component, composite sau S-Video (NTSC) deci prin SCART se rezolva treaba.

2 răspunsuri:
| littlelogo explică:

Multumesc mult pentru raspuns.

| Cristi823 a răspuns:

Vorbe vorbe sou duss