| GamerBoss a întrebat:

Va rog frumos cum imi pot recupera contul de Facebook? Cand am vrut sa intru pe Facebook nu am mai putut intra cred ca s-a blocat si nu stiu de ce si cand dau sa ma caut acolo la ai uitat parola nu imi da voie sa acceses email-ul! Va rog frumos ajutati-ma daca puteti contactati-ma pe Facebook-ul "Marcko Marck" va rog frumos!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu putem sa te ajutam, pentru ca TU esti cel care trebuie sa contacteze ADMINUL FACE_BOOKului, nu noi!

Dar, eu cred ca tu vrei sa fii bagat in seama si contactat de copii astia naivi de pe TPU.
Nu merge la mine, sunt prea mare ca sa pun botul la smecheriile unui copilas.

| GamerBoss explică (pentru Violleta2022):

Nu laughing ma faci sa rad nici nu stiu ce spui sunt nou pe aici! Eu doar am cerut ajutor sa ma invatati si pe mine, atata tot.

| Violleta2022 a răspuns (pentru GamerBoss):

Ce copilas poti sa fii!
Pai, daca noi te contactam pe FaceBook, tu neavand acces la FB, cum crezi poti comunica cu noi?
Pentru ca, asta ai cerut de la noi, sa te contactam pe FB (citeste mesajul tau, ultima fraza).

Deci, ce ajutor vrei de la noi?

Ti-am spus, noi nu putem sa contactam ADMINU_ul FB-ului, pentru ca nu putem s ao facem in numele tau!

Cat priveste cat de nou esti pe TPU, vad clar ca esti membru din 20 Noiembrie 2016, adica de 5 luni de zile.

| GamerBoss explică (pentru Violleta2022):

Eu acum am alt Facebook si am zis sa ma contactati pe asta sa vorbim pentru contul celalalt!