| KingVlad1999 a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti cum sa fac daca la PC imi cere serial number eu am intrat pe google si am gasit serial number dar cand l-am bagat imi trebuia si o adresa de Email pe care eu nu o mai stiu cum as putea sa fac ca sa gasesc acea adresa!va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Ce sistem de operare ai? Presupun ca xp sp3, daca e asa nu ai nevoie de nici un serial.Lasa-mi un msg in care sa-mi dai detalii.

| Catalin2012 a răspuns:

Pai intri la yahoo.com si ii dai forgot password si dupa aia o sa iti apara mai multe variante ii dai i forgot my ID si o sa-ti dea intrebarile pe care leai pus cand ai creeat ID-ul si probabil o sa iti ceara si parola