| M.D.Eveline a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti...cum se sterge un blog pe Blogger?

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Setari>Elemantar>Stergeti blogul

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Da, e foarte simplu, asa cum spune first4my. Ca sa te ajut, eu iti zic in engleza:P: te logezi in contul tau google, te duci la blogurile tale(Dashboard). Acolo iti apare Manage Blogs. La blogul pe care vrei sa il stergi selectezi Setting>Basic. Apoi in primul rand ai Blog tools, acolo selectezi Delete Blog. PS: am scris in engleza doar termenii:)). apropo, vezi si tu blogul meu : http://alldbseries.blogspot.com/. Mersi mult. Si nu uita sa dai medalia lui firs4my, ca el a spus primul:D.