| KidutzaKiduu a întrebat:

Va rog frumos sa imi zice-ti torn tv are virusi sau ceva de genul?
V-am intrebat pentru ca mie imi zice ca sunt virusi... este grav? risc sa mi se strice pc-u? va rog dati-mi un raspuns

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Torn tv mi se pare ca e adware. nu-ti foloseste la nimic, dezinstaleaza-l si uita-te si la browserul pe care il folosesti sa nu cumva sa-ti fi pus vreo extensie legata de el

| KidutzaKiduu explică (pentru pbsolver):

Mersi, dar... nu-mi merge sa il dezinstalez. sad

| pbsolver a răspuns (pentru KidutzaKiduu):

Ce eroare iti da? verifica in task manager si vezi daca ai vreun proces de la el. daca ai, da-i end task si apoi reia dezinstalarea. daca nu te descurci descarca teamviewer de aici download.teamviewer.com/download/TeamViewerQS_ro.exe si da-mi id si parola pentru a-ti rezolva problema. teamviewer este un program pentru acces de la distanta (remote control)