| bettysk8 a întrebat:

Am dat resetare de soft ( de pe itunes) imi primeste cartela insa pe ecran apare imaginea cu cablul usb si itunes ...introduc usb-ul in pc, itunes-ul "descopera" iphone-ul insa imi zice ca sim-ul nu este compatibil sad daca sun de pe alt telefon pe cartela Vodafone care este introdusa in iphone-ul cu pricina, pot primi apeluri si sms-uri happy ...Cred ca trebuie o activare, cat costa aceasta activare? ii trebuie sau nu activare?

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Fai jailbreak! ce iphone ai ce ios ai?

| bettysk8 explică (pentru Andrei1099):

Iphone 2 laughing de ios nu stiu nimic sad laughing

| Andrei1099 a răspuns (pentru bettysk8):

Cred ca e 3.1.3, ok iti dau un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=rMU9GlIXgRs

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Ii trebuie activare iar aceasta activare nu costa nimic trebuie sa o faci sunand la un numar suna la *222(relati cu clientii) daca ai acea cartela in VODAFONE si urmeaza pasi care te pune sa ii faci robotul pentru a intra in convorbire cu un om. BAFTA.

| bettysk8 explică (pentru ChrissD):

Nu merge sad mersi oricum de raspuns

| ChrissD a răspuns (pentru bettysk8):

Imi pare rau ca nu ti-a mers mie mi-a mers.