| Andreiii45 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma cum sa imi schimb poza de profil pe facebook nu am de prea mult timp un cont

Răspuns Câştigător
| SofiaAndreea a răspuns:

Pai: dai la profilul tau de facebook, tii cursorul mausului pe poza de profil si iti va aparea: editeaza poza de profil, dai clic pe scris si apoi dai pe " schimba poza de profil(sau ceva in genu')! FUNDA?

3 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Pai pur si simplu mergi la profilul tau de facebook, misti mouse-ul pe poza de profil actuala si iti va aparea "Change your profile picture" dai click, alegi o poza din calculator si gata.winking

| OnuOnulică a răspuns:

Dai click pe poza si iti apare schimba fotografia apoi iti apare editare profil poti sa faci o poza cu webcamul sau sa alegi o fotografie din computerul tau.De asemenea cand dai click pe o poza ca s-o maresti jos dai la optiuni si selectezi adauga ca fotografie de profil. Sper ca te-am ajutat.