| lebocow a întrebat:

Va rog nu ezitati intrebareacrying((((! Deci ma jucam pe telefon si dintr-o data s-a inchis am Samsung galaxy gio si cand incers sal deschid nu se deschide nici in downloading si nici recovery mode

ce sa fac va rog frumos Dau funda
Scuzati De categorie dar e cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| OrangeChrome a răspuns:

Deci...
Iti dau un link sau iti explic nu stiu inca.
dar mai bine iti explic
Daca s-a reparat sau mai e stricat sau ti se mai intampla uite::::...::::
1.Scotzi bateria si o tii ceva timp

2. Daca nu merge incearca sa-l deschizi instistent :O

3.Si daca nici asta nu merge :-l
Incearca sa dai cand il deschizi pe butonul de ''Home'' sa tii apasat si pe butonul de volum sa dai pe el...
si dupa il inchizi si Voila!

Funda? happy

| dvdalex a răspuns (pentru OrangeChrome):

Foarte folositor raspunsul. am un Sony experia S si nu se mai dechidea si am facut cum ai spus si incredibil...a mers..multumesc,mai salvat