| xxoODarkOoxx a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am instalat avira antivirus si a dat sa sterg ceva dar era de la windows nu mi-am dat seama si acum nu stiu ce sa fac nu ma lasa sa pornesc unele programe si cele care merg trebuie sa dau Run administrator ca sa mearga va rog ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu, reinstalezi windowsul, salvezi pe un cd au stick ce ai in calculator, apoi reinstalezi windowsul.si te sfatuiesc sa instalezi un altfel de antivirus, sau si mai simplu, poti scana de virusi on line.