| bibi5961 a întrebat:

cine stie cam cat se plateste de instalat un windows plus driverele, kitturi, antivirus si alte programe folositoare? va rog sa-mi spuneti, ca maine trebuie sa merg la cineva sai reinstalez windowsul si nu stiu cat sa-i iau, ca m-a intrebat de lucru asta. si nu vreau sa-i iau mai mult decat se cere in general. mersi mult... dau si fundita

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce pret aplici unul cat de cat acolo vreo 320 de ron sau 400 cred ca ar fi suficient

| S3c0ndSh0t a răspuns:

30 de lei

| alessia5158 a răspuns:

50-100 lei

| SeNyS a răspuns:

La un sevice de la mine de aici, care instaleaza super bine windows-ul, se ia 50 RON, in.general.asta.e.pretul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cate unii care iau intre 500000-1000000 lei (vechi) pentru asa ceva, cel mai bine e sa cauti cunostinte de ale tale care se pricep si sa ti le puna gratis sau prietenii de ai tai sau poti invata si tu cum sa le pui nu chiar asa greu.