| Dhjbfdrg a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, dau funda! Mi-am scapat telefonul in apa si cand il tin deschis imi apare ecranul alb, am incercat sa il incarc, dar tot ecranul alb imi aparea, telefonul este la abonament, mi-l poate inlocui?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

De ce l-ai pornit? Stinge telefonul si pune-l in orez o zi ca sa absoarba apa din el.

| octav005 a răspuns:

Daca ai facut o asigurare cu cei de la Vodafone, se poate inlocui. dar poti incerca si fara. sa ai si garantia cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ține-l pe calorifer vreo 2 zile, am pățit și eu și după si-a revenit

| Kife a răspuns:

Nu cred că îl poate înlocui. Dar poate are garanție. Si după ce l-ai scos din apă trebuia sa il desfaci să-l ștergi si sa il lași să se usuce. Sau să îl pui in orez.