| LittleLuciane a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! de ce nu pot descarca adobbe flash player? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Timpul și ora la pc cun ți-s? Verifică să nu fie pe alt an sau alte formate decât cele deromânia, sau vezi daca ai ultima versiune de browser.De exemplu la xp cu IE 7 nu mai poți face nimic pe IE7 că e scos din uz.Succes

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu e nevoie.Se va instala de aici:
http://get.adobe.com/flashplayer/
Deschide internet exploere sau ce folosești selectează sistemul de operare și apoi dă-i install și se va instala direct în browser.Succes

| LittleLuciane explică (pentru DeyCj):

Am dat de multe ori da imi apare certificate authentification failed

| LittleLuciane explică (pentru DeyCj):

Mie imi arata ora 1:03 minute.dar chiar daca le setez corec`t se fac inapoi cum au fost chiar daca salvez

| DeyCj a răspuns (pentru LittleLuciane):

Setază ora, data și anul cum trebuie și apoi intă aici
http://get.adobe.com/flashplayer/
Deschide internet exploere sau ce folosești selectează sistemul de operare și apoi dă-i install și se va instala direct în browser

| DeyCj a răspuns (pentru LittleLuciane):

Timpul și ora la pc cun ți-s? Verifică să nu fie pe alt an sau alte formate decât cele deromânia, sau vezi daca ai ultima versiune de browser.De exemplu la xp cu IE 7 nu mai poți face nimic pe IE7 că e scos din uz.Succes

| JustMe34 a răspuns:

Eu in seara asta l-am descarcat.Ce mai exact nu stii sa faci? uite aici linkul e unde l-am descarcat eu:http://get.adobe.com/flashplayer/? fpchrome;)