| Rihanna_3638 a întrebat:

Va rog sa-mi explice cineva aceasta cerinta!
. Să se preia în aplicaţia Paint imaginea ferestrei de dialog Table Auto Format, care va fi apoi salvată într-un fişier cu numele imagine.bmp. Aceasta imagine va fi apoi importata in Word si salvata cu numele de imagine.doc.
Dau funda...pls!

Răspuns Câştigător
| VL4DST3R a răspuns:

Faci prnt screen la table auto format aia (butonul prnt screen) si dai ctrl+v in paint, o salvezi undeva (pe desk) si apoi cu drag and drop o pui intr-un document word. gata!winking Funda?