| Alin0001 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti care este cel mai bun laptop sub 1800 lei!
O sa-mi trebuiasca pentru programare vizuala, editare foto, jocuri si Internet.

3 răspunsuri:
| Nykoletik a răspuns:

Stii...sa gasesti un laptop bun sub 1800 de lei e imposibil poate mai sus de 1800 da sub nu chiar daca vei gasi vreun laptop nu va fi pe mult timp eu am patit-o o data

| Dmk288 a răspuns:

UITE O SUPER OFERTA LA EMAG http://www.emag.ro/......6B8RBBBM/, deci eu cred ca e super ieftin si super bun.