| croissant a întrebat:

Va rog sa raspundeti numai daca stiti sigur. Daca imi dezinstalez o perioada whatsapp-ul iar in perioada in care l-am dezinstalat imi trimite cineva mesaj il pot vedea de indata ce il instalez?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Daca doar il dezinstalezi. Fara sa stergi contul. Dupa reinstalare vei primi o notificare ca ai mesaje si trebuie sa astepti incarcarea lor. Dureaza in functie de cat de multe ai. Si cum se spune mai sus, nici sa nu schimbi numarul.

2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu cred că îți poate trimite mesaj din moment ce tu nu mai ai aplicația.

| Feri5 a răspuns:

Se pot vedea, bineînțeles, dar numai să ai același număr de telefon la WhatsApp!