| rebekuta2000 a întrebat:

Va roog! am facut ceva oribil! am dat pe webfetti si nu stiu pe ce am apasat dar in loc de cautare google este cautare webfetti.Va rog ofer fundita doar ajutati-ma urgent! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in control panel, dupa la optiuni internet, dupa set home page, in loc de web, scrii google.ro, dupa apesi pe casuta jos, APLY si ok, si gata

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Sau poti face un shortcut pe desktop cu www.google.ro si nu mai ai probleme ca va face iar figuri.Instaleaza adblock in googlecrome doar cauti pe net adblock si o sa gasesti acolo cum se instalaeaza.

| FlaviusAPM a răspuns:

ESTE BUN SI RASPUNSUL LUI, dar, daca ai google chrome sinra la setari, setari extensi si sterge webfetti