| DincaEmi a întrebat:

Va salut!
Am o intrebare pentru cei priceputi pe facebook. Care este explicatia pentru urmatoarea chestiune: o persoana pe care am sters-o de la prieteni de 3-4 luni inca apare in lista de chat. Mentionez nu este facebook-ul meu nu am idee daca se vorbeste cu persoana respectiva sau nu. Eu gandesc ca odata ce nu mai este la prieteni nu ar trebui sa fie nici in lista de la chat.
Va Multutumesc,

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Conversatiile se memoreaza! Ai vorbit mai demult cu el... Sterge conversatiile din chat si nu va mai aparea! Bafta!

| DincaEmi explică (pentru lpavel):

Sunt sterse conversatiile

| lpavel a răspuns (pentru DincaEmi):

Atunci este o eroare pe pagina ta, incearca sa blochezi/spam-ezi acea persoana!

| Pizza1Steve a răspuns:

Cred că trebuie să dai refresh