| Claudiu9700 a întrebat:

Va salut! Am un televizor Toshiba Smart TV 3D,problema fiind ca nu stiu pin-il ca sa-l pot reseta, deoarece îmi cere sa ma înregistrez pe 'www.divx.com cand vreau sa vad un film de pe stick! are cineva vre-o idee despre cum a-și putea scoate codul? Citeam undeva ca trebuie apăsat pe butonul 'recall' de pe telecomanda dar nu stiu care este! V-asi fii recunoscător daca m-ați putea ajuta! Dau funda! Multumesc

1 răspuns:
| Trioda a răspuns:

Uite aici o adresa care chiar te ajuta, o poti traduce cu Google Translate.
Succes!

https://support.toshiba.com/support/viewContentDetail?contentId=4010093