| User2 a întrebat:

Am mai pus intrebari referitoare la intrebarea pe car3e o pun si acu. vreau sa imi cumpar un nou telefon de ziua mea dar nu stiu pe care sa-l aleg. dintre urmat. Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Y, sau Nokia 500.Eu dintre acestea as dori sa stiu care ofera performanta si rezistenta...doresc sa il cumpar pe o perioada mai indelungata de timp! As mai opta pentru un Samsung Galaxy Ace dar nu il gasesc la cosmote ca sa pot face un abonament asa ca am de ales dintre acestea.Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Imi vei da mie fundalaughing. Deci, cel mai bine iei Sony Ericsson xperia mini st 15. Procesor 1 ghz, superior la tot ce ai gasi la acest pret, 512 mb ram, gasesti tu restul pe net. Si pretul e de 580 lei pe net. Eu zic doar ca se merita(am uitat sa zic, va primi update la ics, andoid 4.0, ceea ce toate celelalte telfoane isnirate aici gen ace sau galaaxy y nici nu viseaza)

9 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună!
Samsung Galaxy Y

| andrei50497 a răspuns:

Nokia 500 este atat rezistent cat si performant...caracteristic Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Fit.

| User2 explică:

Va multimesc tututor pentru raspunsuri..acum nu stiu cui sa dau fundalaughing)

| pinkpanther2000 a răspuns:

Pai ei daca as fi in locul tau eu mi-las lua pe Samsung Galaxy Ace! si eu cred ca asta e mai frumos ca ala Nokia 500!winking happy

| NesquikZZZ a răspuns:

Galaxy ace

| serios54 a răspuns:

Galaxi ace

| hyshikansackha a răspuns:

Deci eu as spune sa alegi galaxy ace cunosc pe cineva care are acest telefon:este interesant, si bun-merita cumparat.

| xDDDDDD a răspuns:

Daca te-ar interesa un telefon Samsung din categoria "galaxy", ti-as recomanda Samsung galaxy s + la un pret accesebil atat la liber cat si abonament
Sper ca te.am ajutat, numai bine