| 61MiHaI69 a întrebat:

Va salut, eu joc smallworlds si as vrea sa stiu cum sa-l fac sa se miste mai repede(sa nu se mai blocheze).
Dau funda.winking

2 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ne spui ce sistem ai tu, adica: cat RAM ai la calc, ce procesor are, ce placa video, posibil ca sistemul tau sa fie prea lent pentru jocul ala.

| Brokestarr a răspuns:

Verificati Adobe flash player. conteaza mult. este o versiune noua si trebuie sa o instalezi. sper ca te-am ajutat. funda? numele meu pe smallworlds este Selena Frumy. Care este al tau ca daca nu nu stiu cine esti.:p