| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Care joaca SmallWorlds si are cont pe care ma poate lasa si pe mine? Daca vrea cineva sa discutam mai pe larg sa-mi dea ID de mess. Va rog! Joc SmallWorlds din 2010, deci stiu multe chestiipuppy dog eyes (Scz de categorie)

6 răspunsuri:
| Maryus_Boss_1991 a răspuns:

Dai mess tou disciuta cl 1253

| Maryus_Boss_1991 a răspuns:

Dai in scib contul tou am gold 100096 tok 1000008

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru Maryus_Boss_1991):

Ok uite contul dar e banat, ti-am zis. Mi-l dai si tu pe ala de cl 1253. chiosadiana@yahoo.com pass: sw

| AlexEmo a răspuns:

Buna UrsuletzChocolatiuu. Am o intrebare. Fara suparare. big grin Cum fac si eu nivel la SmallWorlds? De cand ma chinui de vreo 4-5-6 luni laughing Deci te rog ajuta-ma crying

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru AlexEmo):

Iti trebuie' gold si ala ori il iei cu bani reali ori il faci la The Factory, sau faci tokens si dai la Trade pe gold. Bafta.winking