| anonim_4396 a întrebat:

Va saluTT happy. Cred ca am o problema.,. dar nu stiu sigur cu ce. Deci, cand deschid laptopul sh trebuie sa imi apara desktopul, acesta nu-mi apare. si trebuie sa dau.pe niste taste.in fine.pe task, ca sa intru in my computer sau pe internet, etc. As vrea sa stiu ce pot face ca sa imi apara desktopul. Si. aa.laughing) am si virusul trojan-horse. oare e din cauza lui?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Ca să îti apară din nou, din task manager dai new task și scrii explorer. exe.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darkhell217 a răspuns:

Incearca sa ii dai click dreapta
arrange icons by>show desktop icons

| NevastuicAaA a răspuns:

Vezi poate ai uitat cradul in laptop sau un cd.Am mai patit si eu asahee hee

| crazykyty a răspuns:

Ok asta e imposibil sa nu-ti apara desktopul(cred)atunci ceti apare? si daa normal ca e de la virus! ia-ti un antivirus bun sau ar fi super daca ai avea si garantie pentru orice eventualitateblushing