| SoRyNeScku a întrebat:

Vand 1 gb ram ddr2 Kingston PC2-5300 ( 333 Mhz ) si 1 gb ram ddr2 Samsung PC2-5300 ( 333 Mhz ) Ast oferte la id: blackangel9542! Pret Negociabil ( sunt din Cluj!)

7 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Poate ddr1 ca ddr2 pe 333 MHz nu am mai vazut oricum slaba frecventa nu recomand.@Crinutsa ia-ti alta memorie pe ddr2 800 Mhz ca asta e foarte slaba!

| Bernoullie a răspuns:

Ok cumpar eu unul, si asa aveam nevoie de unul. Te bag mai incolo pe mess ca acum trebuie sa plec undv. App o funda, asa ca si cadou?

| Bernoullie a răspuns:

Daca nu dai funda, nu mai cumpar laughing

| SoRyNeScku explică:

Da mah e 333 mhz dar impreuna au 2gb 667Mhz!

| SoRyNeScku explică:

Dar de unde esti?

| SoRyNeScku explică:

Da-mi add si hai sa vb acolo apoi dac mai ai nevoie discutam si pretu!

| dasguzu2003 a răspuns (pentru SoRyNeScku):

Mai e valabil anuntul?