| Jonsdottir a întrebat:

Ve rog mult, sa-mi spuneti si mie un program pe care pot vizualiza filme dar pe care pot adauga si subtitrarea. eu am luat filmul si subtitrarea separat si nu stiu cum sa adaug subtitrarea la film sad Help Please happy ThX

By Dy
Xo~Xo

12 răspunsuri:
| asko a răspuns:

KM PLAYER :D iei subtitrarea si o pui peste film cand acesta este deschis in km player http://www.softpedia.com/progDownload/KMPlayer-Download-26726.html

| maniac a răspuns:

Poi nu stiuh intreaba si tu pe TPU

| NewFolder a răspuns:

MPlayerwinking

| Shery a răspuns:

BS Player.

| faranume a răspuns:

Vlc player ...iei suptitrarea cu mouse-ul sh o pui in casuta in care vezi filmulwinking

| Helvete a răspuns:

Eu folosesc MV2Player pentru asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VLC media player... dupa ce descarci subtitrarea iei folderul in care s-a descarcat si il tragi in casuta cu filmul!

| TheBlueButterfly a răspuns:

BS player. Deschizi filmul, dai click dreapta si "incarca subtitrarea"
Succes:*

| pandi a răspuns:

Sunt multe...eu de obicei vad filme in bsplayer. dar foarte bun mi se pare si vlc...si in winamp. ul.
depinde ce ai uhappy

| Happy Man a răspuns:

Iti recomand bsplayer pui filmul intr-un folder si subtittrarea in acelasi folder si pornesti folderul bs pleyer in gasesti pe google

| johnny84 a răspuns:

Cel mai bun e VLC. Ai grija ca filmul si subtitrarea sa fie in acelasi folder si sa aiba acelasi nume(nu modifica extensia... avi, srt...)VLC iti ia singur subtitrarea si vine cu cele mai noi codecuri nici nu-ti mai trebuie codecuri.CIAO o zi buna!

| reliever a răspuns:

BS Player dar eu folosesc Windows Media Player 10 si merge subtitrarea.