| evellinalalala a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca pe facebook unde scrie fotografiile mele, sa aveti mai multe fotografii dar sa apara mai putine? Eu spre exemplu nu am mai mult de 10 fotografii, dar imi apare ca am doar 2 acolo. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi se întâmplă, fiindcă intru/postez rar (spre deloc). Dar imaginile tale sunt acolo, nu au fost șterse.
Încearcă să postezi câteva imagini acum, vor începe să reapară treptat și celelalte, e ca și când ai da un... "restart" la postări.