| Foxglove13 a întrebat:

Am Samsung Galaxy S4 si de ce la fotografii,imi apar fisiere cu fotografiile mele de pe facebook, din dropbox? Cum fac sa nu mi se mai sincronizeze sa-mi apara si in fotografii?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Robyi a răspuns:

Si eu am de asemenea un Samsung Galaxy S4. Intri la setari in Facebook (aplicatia) si rezolvi problema.
Bafta.

| Foxglove13 explică (pentru Robyi):

La fel..albumele inca au ramas acolo.

| Radu13777 a răspuns:

Intrii in setari, la "Conturi si sincronizare" si apoi debifezi casuta de la "Sincronizare automanta". Bafta!

| Foxglove13 explică (pentru Radu13777):

La facebook am reusit dar la dropbox nu iar albumele au ramas acolo.