| costinel_9930 a întrebat:

Viitorul experiment de la Geneva va avea legaturi mai mari cu marile bombe atomo-nucleare?

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu are nici o treaba cu energia nucleara!
.de fapt are legatura cu materie si antimaterie!
o lingura de antimaterie este mai puternica ca 10000 de bombe nucleare!
dar experimentul deja s-a produs si nu a fost nimic in neregula!
deocamdata interpreteaza date! ...probabil ca o sa se mai produca experimente la acel centru de cercetare.dar deocamdata zvonurile cu gaurile negre si disparitia omenirii ...au fost infirmate!