| Necunoscutu92 a întrebat:

Voi ati inlocuit display unui telefon/tableta si cat de greu e pentru ca vreau sa mi-l inlocuiesc singur

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu faci experiente din astea

| varsanofie a răspuns:

Depinde de model. nu este chiar așa de greu, trebuie să ai grijă, la surubele, cabluri.

| Ionut58282856 a răspuns:

Baga geam si lipici din belsuj, ia incearca si vezi daca e spart rau

Bula
| Bula a răspuns:

Vecinul meu, mare "mester strica", si-a inlocuit ecranul telefonului.
Stiu, fiindca i-am vazut bucatile aruncate in tomberon... big grin

| xerxes1 a răspuns:

Mai bine il arunci din prima.Economisesti timp.

| iDarkness a răspuns:

Mare lucru nu e, insa trebuie sa te misti incet si sa acorzi ceva mai multa atentie. Daca nu esti sigur pe tine nu iti recomand sa te apuci sa-l schimbi.