| Fl4sh3rON a întrebat:

Voi ce credeti ca e mai tare GTA SanAndreas sau Call of Duty Modern Warfare2?

Răspuns Câştigător
| mihaip1 a răspuns:

Fiecare isi zice parerea. le-am jucat pe amandoua. daca pe mine ma intrebi.MW2

12 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Sunt doua jocuri ce nu au nicio treaba unul cu altul, deci nu se pot compara.
Daca ai fi intrebat ce prefer sa joc ti-as fi raspuns:Call of Duty MW 2

| Ana213 a răspuns:

Call of duty mf2!
Crede-ma e super!

| Spintecatorul a răspuns:

GTA SanAndreas clarwinking.

| AvalohAlyn a răspuns:

Gta San Andreas cred, sunt un fan al gta-urilor si pot spune ca niciun joc nu ma pasioneaza asa tare ca el.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Gta-urile sunt de cacao, asa ca call of duty mw 2 e mai tare

| Majj a răspuns:

Sunt doua jocuri complet diferite...si ce intelegi tu prin "tare"?

| sy46 a răspuns:

COD clar laughing nici nu se compara; diferente mari intre grafica, sunet, si altele.

| LaYeR a răspuns:

San andreas normal, oricum mie imi place foarte mult

| FataDinVecini a răspuns:

Gta san andras

| HeZ a răspuns:

GTA SanAndreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine puneai GT4?
Eu acum joc Modern Warfare2 si pot spune ca e superb jocul!
asta dovedeste si incasarile pe care le-a avut in numai 5 zile - 300 milioane de $! nici nu joc nu am mai avut peroformantza asta!

| pascani98 a răspuns:

As vrea ca gta sa fie dar mai degraba call of duty