| Xemnas a întrebat:

Voi ce credeti despre Windows 8? L-am vazut, si, sincer, nu prea-mi place.Cred ca Microsoft are numai intentii comerciale cu acesta. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E mai performant, are functii noi, bune, si folositoare.Ce urasc la el, butonul start [arata oribil] si meniul Start [pare inflexibil].

| Wehrmacht a răspuns:

Microsoft a cam facut de mantuiala ultimele windows-uri. Unele au atatea errori ca it vine sa plangi cand auzi ca e mai bun ca XP.

| GEORGE a răspuns:

Mie imi place dar parca e prea din viitor si nu cred ca il voi instala vreo data pe pc-ul meu pentru ca sincer nu cred ca m-as descurca cu elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ghost47 a răspuns:

Instaleazal, performanta mult mai mare. consuma mai putini rami (win7-1.2 gb iar win 8 - -700 MB), si PC-ul porneste in max 10 secunde (depinde de ce piese ai) singura problema/bug care o are este incompabilitatea cu anumite antihackuri ca si xtrap, gameguard, etc

ti-l recomand