| KylerMuzaffer a întrebat:

Am o intrebare!
Care windows credeti ca este mai bun:
Microsoft Windows Xp Sp3 Profesional
sau
Microsoft Windows Xp Sp3 Professional Black Editions?
Dau funda la cel mai bun raspuns + si de ce!

Răspuns Câştigător
| Geniuss a răspuns:

Salut Microsoft Xp3 Sp3 Profesional este mai bun deoarece ruleaza mai bine jocurile si aplicatiile pe el fata de cel Black edition eu asta utilizez de un an si sincer nu am avut probleme pe cand la cel black da :p acum depinde de tine ce alegi sa iti instalezi dar un sfat e mai bun cel clasic ca cel Black bafta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bun windows xp 3 service pack 3 decat cel black edition pentru ca este mai simplu, black edition e frumos ca design poate, xp sp3 este untouched, cu registry nemodificati si fara programe inutile instalate odata cu windows-ul.

| pozeanimate a răspuns:

Doar windows xp white (adica curat) ORIGINAL
nici un fel de black, roz, albastru, editie monstru si asa mai departe

| pLeX a răspuns:

Black edition este modificat. profesional simplu este cel curat de la Microsoft.

oricare este bun, dar ti l-as recomanda pe cel curat. profesional simplu.
personal prefect sp3 build2 al lui Amit Talkin.

| dofmarius a răspuns:

Sunt la fel, doar difera aspectul si unele aplicati pe care ti le instaleaza