| Otto2014 a întrebat:

Voi la cat tineti luminozitatea pc-ului?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De obicei pe la mijloc, in functie de cat de intensificata este luminozitatea mediului.
Dar de obicei cand mai stau pe laptop, il dau la minim, sa nu vada colegii ce scriu big grin

| Florentina9210 a răspuns:

Nu stiu cat la % dar in orice caz, este numai buna. Slava Domnului, nu am avut si nu am probleme cu ochii.

| halogen001 a răspuns:

O tin la minim: e suficient de mare luminozitatea si se vede bine. Daca in camera lumina e puternica, se poate sa sfie nevoie de o luminozitate mai ridicata.

| Idkidk a răspuns:

La mijloc.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Maxim in timpul zilei, noaptea minus 10 la suta.

| MasterGamer1995 a răspuns:

In functie de luminozitatea camerei.
Cauta Ergonomia Postului de lucru.
Stiu ca parca am invatat si la scoala

| Dcer a răspuns:

50 la sita pentru ca nu m-a deranjează la pochi si nici nu iti consuma asa multă baterie