| Girly97 a întrebat:

Vouă vă funcționează aplicația Yahoo Messenger pe Android? A început să dea crash constant, nu se mai deschide deloc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar cei trecuți în neființă mai folosesc yahoo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai folosește cineva așa ceva?

| NLS a răspuns:

Yahoo Messenger nu mai exista si nu mai functioneaza *pe Android* din 2017.
Iar pe PC chiar de mai demult.

| FreddieM a răspuns:

În UK nu merge.
Cheers

| CLaludiu1234 a răspuns:

Vezi dacă nu trebuie actualizata, ca s-ar putea sa nu se mai deschidă sau sa meargă rău aplicația deoarece trebuie actualizata, asa am pățit și eu la unele aplicații pe Android, bine acum nu Yahoo am pățit sa nu mi se deschidă sau sa meargă prost ci la alte aplicații

| dflrloty a răspuns:

Deprecated