| cristy3023 a întrebat:

Vrea sa-mi iau aceasta placa video nVIDIA geforce 7300 se 7200 gs de 512 mb si nu stiu ce versiune de pixel shader are

Răspuns Câştigător
| GigeLx a răspuns:

Daca e pci express, e prea veche, 3.0 pixel shader

daca vrei o oferta anunta-ma pe pm

5 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

Salut, ce buget ai, ce procesor detii, ce sursa ai, ce rezolutie ai la monitor. Placa asta este veche, pentru recomandari in bugetul tau raspunde la intrabarile de mai sus. Bafta!

| cristy3023 explică (pentru AstonMartin):

Nu conteaza bugetul pentru ca nu o iau noua
o cumpar de la cineva si ma intereseaza daca imi merg jocurile mai noi cu aceasta placa video. de ex fifa 12, 11 nfs-uri call of duty 4

| AstonMartin a răspuns (pentru cristy3023):

Daca nu ai cumparat-o pana acum, iti zic ca nu o sa rulezi fifa 12, 111, nfs etc, ai vrea tu... e prea veche e din 2006 aparuta, orienteaza-te spre altceva, daca nu ai luat-o.

| cristy3023 explică (pentru AstonMartin):

Mersi!

| AstonMartin a răspuns (pentru cristy3023):

Poti da add: my_precious_RIng@yahoo.com pentru recomandari si alte nelamuriri. Bafta!