| мαяdυк a întrebat:

Vreau niste jocuri pentru android misto. funda

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Asphalt 7,8, N.O.V.A 2, 3, The Amazing Spiderman, Iron Man 3, NFS Most Wanted, Fifa 14, Real Football 2013, Where's my water 2?, Dead Trigger 1, 2, si multe altele.

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Asphalt 8: Airborne HD, Despicable Me, Gangstar Vegas HD
, UNO™ & Friends HD, EPIC Battle for Moonhaven HD
, Blitz Brigade HD, Dungeon Hunter 4 HD

| AlexElektro1987 a răspuns:

Mai intai trebuie sa spui ce telefon ai pentru ca nu cred ca tie iti merg toate jocurile de pe google play.

| мαяdυк explică (pentru AlexElektro1987):

De fapt e o tableta abia am primit-o si eu, nu prea stiu multe despre ea decat ca e dual core si ca are 8 gb memorie interna

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru мαяdυк):

Zi macar modelul

| мαяdυк explică (pentru AlexElektro1987):

Vonino otis s

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru мαяdυк):

Asphalt 7,8, N.O.V.A 2, 3, The Amazing Spiderman, Iron Man 3, NFS Most Wanted, Fifa 14, Real Football 2013, Where's my water 2?, Dead Trigger 1, 2, si multe altele.

| larisalary12 a răspuns:

Ice cream jump

| mijlsach a răspuns:

Ninja fruit

| Bephegor a răspuns:

Temple run, dead triger 1, 2, iron man 3 etc..cauta pe nethappy