| RAY a întrebat:

Vreau sa adaug filme pe un dvd player prin nero, am pus prima oara mp4 prin make data nu a mers apoi avi, va rog imi souneti cum se face un film in mod corect pentru un dvd player vad ca exista optiunea dvd dar nu stiu cum sa o folosesc

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Selectezi dvd video dupa care adaugi fisierele video dar daca nu au formatul mpeg2 va trebui sa atepti sa se faca conversia care poate dura destul de mult.

| RAY explică:

Nu filme, sunt niste vdeo le-am convertit in avi prin make data si nu citeste dvd, deci in ce format sa le convertesc si cum, am nero 8

| DangerPlayer a răspuns:

Incearca Cd Burner ca este mai simplu https://cdburnerxp.se/ro/home