| Sonia822 a întrebat:

Vreau sa ajung la un cabinet stomatologic, am o poza cu adresa dar nu se vede foarte clar. Cum fac sa corectez poza, sa se vada mai bine? Are cineva un program de modificat poze?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă poza, spune de unde ești!

| CatalinB11 a răspuns:

Daca ai numele cabinetului poti cauta pe internet. Nu are rost sa iti bati capul cu poza.

| Sonia822 explică (pentru CatalinB11):

Nu il am..de ce crezi ca cer asa ceva? Era o recomandare pe un grup, postase cineva o poza. Cand m-am uitat mai bine la poza, nu se vede bine adresa, as identifica strada, dar nu blocul si nr strazii, si sunt 40 cabinete dentare in zona. Stiu ca exista programe pentru claritate, editare foto de la Microsoft, dar nu-l mai am

| CatalinB11 a răspuns (pentru Sonia822):

Cine a postat poza trebuie sa stie si adresa sau cel putin un numar de telefon de contact. Nu are logica sa postezi o poza ca si recomandare daca nu stii nimic despre ceea ce apare in imagine. Incearca sa iei legatura cu cel care a postat poza.

| Sonia822 explică (pentru CatalinB11):

O postase cineva pe un grup acum 5 luni... intrebarea era clara.