| Betty18 a întrebat:

Vreau sa am net in judetul Bacau si in Brasov cand merg cu laptopul pe acolo. Este bine daca imi fac abonament la Digi? e bun? ala de 15 lei. trebuie sa ai si telefon fix? Cum merge stikurile alea cu net? Merg si pe vreme urata?

2 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Eu l-am probat in mijlocul Bucurestiului si abia mergea laughing nu vreau sa ma gandesc daca ma duc cu el la Brasov ce se intampla, sau la Bacau big grin No acum sa raspund pe rand la intrebari: Nu, Doar pentru messenger si sa zici ca ai net big grin. Nu trebuie sa ai telefon fix. Stikurile nu merg cu net. Nu merg nici pe vereme frumoasa dar urata tongue. Multa bafta.bye!

| vax1968 a răspuns:

Vreau sa va contrazic. eu locuiesc intr-un sat la 30 km de constanta si posed asa ceva si vreau sa spun ca nu am avut niciodata probleme cu receptia semnalului. numai atuncicand nu am platit. asta e. specific inca o data ca e vb de stikul de la rds care e k!