| CurcubeulColorat a întrebat:

Vreau sa creez un blog.Care este gratuit?

13 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Www.wordpress.com E cea mai bine implementata platforma, intuitiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci si www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| CurcubeulColorat explică:

Toate le-am votat ca folositoare! Mi-e greu sa dau cuiva fundita pentru ca toti mi-ati dat raspunsuri corecte si folositoare! Multumesc!

| catalin4u a răspuns:

Poti folosi Blogger...este gratis si usor de folosit, iti trebuie doar cont si gasesti nist tutorialuri de folosire daca chiar nu intelegi ceva.

| catalin4u a răspuns:

Foloseste Blogger...gratis si la nivel mondial...si nu iti trebuie decat cont.

| xdeex a răspuns:

Blogspot
wordpress
piczo
webs
funda?

| EANS a răspuns:

Inrta pe eblog sau pe blogger.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna varianta e blogspot.com
uite aici ai un tutorial http://www.tutorialepc.info/articol/cum-sa-creez-un-blog-la-blogspot-com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.blogger.com/